fotobudka


ZASTANAWIASZ SIĘ CO TO JEST FOTOBUDKA? 


Fotobudka to urządzenie pozwalające na wykonanie zdjęcia i wydrukowanie go w ciągu bardzo krótkiego czasu. Wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Po zabawie zostanie przygotowana, zabezpieczona hasłem galeria. Tak naprawdę wszystko to już wiesz - przecież chyba każdy był  uczestnikiem eventu z udziałem fotobudki  ;)  Impreza z nami to gwarancja wybornej zabawy, jak również profesjonalnej obsługi. Podczas wykonania usługi przez cały czas towarzyszy animator, który dba żeby zdjęcia wychodziły jak najlepiej. Wśród gadżetów znajdziecie maski, peruki, okulary, opaski, karteczki tematyczne, usta, wąsiki - generalnie mamy tego całą masę. Na jednym ujęciu możesz być księdzem, na drugim piratem, trzecie może przedstawiać sprzedawcę kebaba, a czwarte - sam podejmij tą decyzję. Dla lubiących mocniejsze wrażenia nawet koń wchodzi w grę :)
fotobudka na wesele


Gdzie się sprawdzi nasza fotobudka?

Dosłownie na każdej imprezie!

Fotobudka na wesele to idealna atrakcja dla wszystkich Gości i unikatowa pamiątka dla Państwa Młodych. Mnóstwo gadżetów i akcesoriów sprawi, że nieco sztywna do tej pory ciocia zamieni w szaloną imprezowiczkę, a łysy wujek zyska bujną czuprynę i wygląd gwiazdy rocka. U nas nawet największy sztywniak pokaże swoje drugie oblicze! Jedno ze zdjęć trafi do księgi Gości, dzięki czemu delikwent nie będzie mógł się wyprzeć swojej fantazji, a ta uwierzcie bywa naprawdę nieograniczona, a nawet niepohamowana...

Fotobudka na urodziny stanowi idealne rozwiązanie dla Najmłodszych, którzy będą mieli mega frajdę i ogrom śmiech, a ich imprezka będzie naprawdę wyjątkowa oraz długo wspominana podczas szkolnych przerw. Świetna urodzinowa zabawa nie dotyczy tylko dzieci -  również odrobinę starsi jubilaci mogą się wkręcić w fotobudkową gorączkę. Extra pamiątka z 40-stki czy 50-tki - nie ma problemu, daj nam tylko znać - chętnie do Ciebie wpadniemy. Rozkręcenie imprezy gwarantowane!!!

Fotobudka na imprezę firmową - tego nie trzeba tłumaczyć. Świetna zabawa, najbardziej kreatywne przebrania plus rzeka łez ze śmiechu. Dzięki naszym zdjęciom przypomnisz sobie następnego dnia, co się wczoraj wydarzyło, chociaż pewnie czasami wcale tego nie będziesz chciał ;)

Fotobudka Lublin - zdjęcie

Ile to kosztuje?

Fotobudka na imprezę wcale nie musi być droga! U nas znajdziesz super fotobudkę "nie za miliony monet", zresztą sam sprawdź cennik. Przyznaj, że WeselmySię to naprawdę tania fotobudka. U na im więcej usług zamawiasz tym mniej płacisz. Pozwól nam zostać Twoim imprezowym centrum i nie martw się już niczym więcej - rozWESELMYsię razem :)
Nie trać czasu na nudę i baw się razem nami :)


W tym roku zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem od portalu"Wesele z klasą". Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie. Czujemy się bardzo docenieni. :-)